• UAB „Paspara“ teikia duomenų saugyklų, analitinių modulių analizės, projektavimo, kūrimo, diegimo ir aptarnavimo paslaugas. Visos UAB „Paspara“ teikiamos paslaugos tenkina EN ISO 9001:2015 ir ISO/IEC 27001:2013 kokybės ir saugomo standartus, patvirtinančius itin aukštą įmonėje teikiamų paslaugų kokybę.
  UAB „Paspara“ yra oficialus SAS Institute partneris bei platintojas Baltijos šalyse. UAB „Paspara“ diegia SAS Institute kuriamus duomenų analizės produktus bei sprendimus. SAS Institute sprendimai skirti didelių duomenų kiekių iš technologiškai skirtingų duomenų šaltinių surinkimui ir analizei.
  Atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius, UAB „Paspara“ konsultantai užtikrina, kad visos paslaugos bus suteiktos remiantis profesionaliomis žiniomis, ilgamete SAS sistemų diegimo patirtimi ir nuoseklia projektų valdymo metodologija.
 • Mūsų klientai apie mus

  SEB logo
  Turėdami vieną didžiausių duomenų sandėlių Lietuvoje, su šia įmone bendradarbiaujame jau septyniolika metų. „Paspara“ kelia aukštus reikalavimus savo darbo kokybei, konsultantų kvalifikacijai, bendradarbiavimui. Bendrovė, vertindama užsakymus ir teikdama pasiūlymus, į problemas žvelgia plačiai, stengiasi detaliai įsigilinti į kliento situaciją, siūlo strateginius ir ilgalaikius, ne vienadienius sprendimus. Bendrovės specialistai lanksčiai reaguoja į kliento specifinius poreikius, operatyviai teikia kvalifikuotas technines konsultacijas. Norime padėkoti už ilgalaikį bendradarbiavimą ir tobulėjimą kartu.
  Jonas Gudmundsson
  Head of Baltic Operations & IT SEB Business Support
  Omnitel logo
  Mes esame labai patenkinti mūsų ilgalaikiu bendradarbiavimu su Paspara. Per beveik du dešimtmečius Pasparos komanda įrodė esanti patikimu partneriu, nuolat sprendžiančiu sudėtingiausius uždavinius. Ypatingai pažymėtina jų vertinga pagalba struktūrizuojant didelius duomenų kiekius, kad duomenys būtų patogiausiu būdu panaudojami verslo uždaviniams spręsti.
  Laimonas Devyžis
  UAB „Omnitel“ Finansų vadovas
  Šiaulių banko logo
  2013 m. AB "Šiaulių bankas" pasirašė sutartį su UAB „Paspara“ dėl pinigų plovimo prevencijos ir duomenų saugyklos sprendimų. UAB „Paspara“ komanda tinkamai įvykdė prisiimtus įsipareigojimus įdiegiant banke šiuos sprendimus. Projekto metu pasiektas aukštas duomenų integracijos lygis leidžia kontroliuoti duomenų kokybę bei atveria plačias galimybes duomenų panaudojimui atskaitomybės, konsolidavimo, vidaus administravimo, rinkodaros ir kitiems tikslams.
  Jonas Bartkus
  AB "Šiaulių bankas" Informacinių technologijų tarnybos vadovas
  MB logo
  UAB "Medicinos bankas" yra patenkintas profesionaliu, abipusiškai naudingu, konstruktyviu bendradarbiavimu.
  Gintaras Treinys
  UAB "Medicinos bankas" administracijos vadovas
  LM logo
  ... įsitikinome, kad UAB „Paspara“ – tai profesionalų komanda, kurios kiekvienas narys atsakingai atlieka savo darbą, lanksčiai derinasi prie užsakovo galimybių ir poreikių, visuomet siūlo geriausius techninius sprendimus. Dėkojame už profesionalumą ir atsakingą požiūrį į darbą.
  Algis Cibulskas
  Muitinės departamento prie LR finansų ministerijos generalinio direktoriaus pavaduotojas
  VU logo
  UAB „Paspara“ efektyviai užtikrina, kad Matematikos ir Informatikos fakulteto studentai ir dėstytojai galėtų naudotis naujausiomis SAS programos versijomis... Šioje įmonėje profesinę praktiką atlikę (...) studentai pateikė puikius atsiliepimus apie įmonės darbuotojų suformuluotus įdomius praktikos uždavinius, iššūkius ir galimybes juos realizuoti...
  prof. Gediminas Stepanauskas
  Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto dekanas